facebook

Dunajská Lužná hostí lídra zo Serede

Futbalová jeseň vrcholí. Cez víkend si v bratislavskom regióne užijete posledné kolo majstrovských súťaží.

SENIORI

2. LIGA – 17. kolo
9.11. o 13,30 Bardejov - SFM Senec (Somoláni A., Sluk R., Pozor, Vlčej, Olšavský, Pastorek)

3. LZ – 15. kolo
10.11. o 10,30 Slovan B - Šúrovce (Debnár, Hrdlička, Budáč, Makový), Rača - N. Zámky (Ihring, Súkeníková, Hrmo, Hodoško) o 13,30 D. Lužná – Sereď (Kačenga, Tománek, Ondruš, Richtárik)

MRB – 17. kolo
9.11. 13.30 P. Štvrtok – Lozorno (Kroneraff, Cvengroš, Ščepán; Jablonický), 10.11. 10.00 Inter – Ružinov (Pinček, Chromý, Rozinek; Hájek), 13.30 Domino – S. Grob (Lauer, Berner, Smirnov; Ľupták), Stupava – ŠKP (Brody, Kočický, Bohun; Truchlý), Bernolákovo – Báhoň (Parilák, Henček, Ježík; Banič), Limbach – Ivanka p/D (Tanuška, Smolíková, Kachnič; Keller), Rovinka- Most p/B (Bláha, Polakovič Ľ., Mosor; Šuran), Rohožník – Kráľová p/S (Straka, Fischer, Havrila; Príkopa)

S4A – 13. kolo
9.11. 9.30 BCT – Kalinkovo (Orlický, Ruc, Gubančok; Sedlák), 10.11. 13.30 Tomášov – Danubia (Křivan, Dobrovský, Martiška; Darlea), D. N. Ves – Vrakuňa (Vašš, Martiš, Križko; Páchnik), Čunovo – Karlova Ves (Gosiorovský, Abrman, Lackovič; Dadykin), Vajnory – Malinovo (Chálka, Chromý, Rozinek; Rášo), Rusovce – Jarovce (Zálesňák, Srna, Dávid D.; Lazar), Igram – Lamač (Valko, Černý, Dujava; Marczell)

S4B – 13. kolo
9.11. 13.30 CFK Pezinok – PŠC Pezinok (Srna, Fischer, Černý; Minárik), Kostolište – V. Leváre (Kachnič, Tanglmayer, Valko; Minarovič), 10.11. 13.30 Zohor – Malacky (Gaži, Polomský, Lipari; Vaško), Jablonec – Závod (Tanglmayer, Malárik, Olša D.; Ležovič), Gajary – Budmerice (Somoši, Hrazdira, Maretta; Mazanec P.), Viničné – Jablonové (Ďurčo M., Koštrna, Ralbovský; Šuniar), Šenkvice – Jakubov (Hádek, Samko, Ruc; Vyletel)

S5VB – 15. kolo
09.11. 13:30 Kráľová pri Senci (B) – Nová Dedinka (Augustovič, Rybár, Strapek, D), Grinava – Častá (Hudy, Pirník, Olša M., D), 10.11. 13:30 Doľany – Slovenský Grob B (Brejcha, Zárecký, Lieskovský, D), Blatné – Modra (Bočák, Miško, Hošo, D), Dubová – Čataj (Randa, Patlevič, Mičura, D), Chorvátsky Grob – Kaplna (Augustovič, Strapek, Kováč, D), Miloslavov – Vištuk (Rybár, Gajarský, Boško, D), Svätý Jur B – Hrubý Šúr (Habo, Huska, Opálek, D)

DORAST

II. liga Západ SD/MD – 15. kolo
9.11. 10.00-12.30 Senec – Myjava (Kočický, Bohun, Bláha; Pogány)

SD3R – 15. kolo
9.11. 9.30 D. Lužná – Ivanka p/D (Vašš, Ďurčo M., Koštrna), 10.00 PŠC Pezinok – ŠKP (Hádek, Straka, Mosor), 11.00 Rača – Ružinov (Chromý, Somoši, Križko), Vrakuňa – Iskra (Polakovič Ľ., Rozinek, Lauer), 13.30 Domino – Bernolákovo (Martiška, Křivan, Gosiorovský), 10.11. 10.30 BCT – Báhoň (Ščepán, ObFZ-m, ObFZ-m)

MD3R – 13. kolo
9.11. 13.00 Rača – ŠKP (Križko, Somoši, Chromý), 10.11. 10.00 Vrakuňa – Šamorín-Hamuliakovo (Ježík, Henček), 11.00 Tomášov – Ružinov (Martiška, Dobrovský), Zohor – Senec „B“ (Polomský, Lipari), Gajary – Domino (Hrazdira, Maretta)

SD4VB – 5. kolo
09.11. 11.00 Kráľová pri Senci – Viničné (Strapek, Polakovič A.)

ŽIACI

I. LMŽ U13 – U12 – 1. kolo
9.11. 10.00-11.30 Senec – Púchov (Réca)

II. liga SZRL+MZRL – 13. kolo
9.11. 9.00 D. N. Ves – Vrakuňa (Černý - SZRL), 9.00-10.30 Domino – Karlova Ves (Křivan, Goiorovský), 10.00-11.30 Modra – FA Bratislava (Pinček, ObFZ-v), Rusovce – Rača (Parilák, Ralbovský), 11.30-13.30 BCT – Ivanka p/D (Ruc, Gubančok), 11.30-13.00 D. Lužná – Žolík Malacky (Ďurčo M., Koštrna), 10.11. 9.30-11.30 Ružinov – PŠC Pezinok (Srna, ObFZ-m)

MZV – 11. kolo
09.11. 10:00 Pezinok-Cajla – Pusté Úľany (Konečný), Rovinka – Kalinkovo (Randa), 10.11. 10:30 Báhoň – Šenkvice (Olša M.), 11:30 Limbach – Šamorín-Hamuliakovo (Kardelis), Bernolákovo – Nová Dedinka (Augustovič)

Mladší žiaci MZV – 4. kolo dohrávka
10.11. 11,30 Kalinkovo – Viničné (Konečný)

PRÍPRAVKA

PrSC – 11.kolo
09.11. 09,30 Ivanka – Čataj (Augustovič), 10,00 Bernolákovo – Most (Marczell), N. Dedinka – Ch. Grob (Valko), Kráľova A – Miloslavov (Polakovič A.), 15,30 Senec – Kráľova B (R), 10.11. 09,30 Rovinka – Malinovo (Konečný)

ŽENY

II. liga žien – 10. kolo
9.11. 13.30 Karlova Ves – Vrakuňa (Dujava), 10.11. 11.00 Sv. Jur – Kopčany (ObFZ-m)

Regionálna liga žiačok Bratislava – 10.kolo
10.11. 9.30 Sv. Jur – Slovan (ObFZ-m), 10.00 D. Lužná – FC Petržalka (Mosor)


  1. Najväčší zberný dvor majú v Ivanke, len Ivančanom zatiaľ neslúži 204
  2. Počet župných poslancov sa zvýši 155
  3. Vo štvrtok nebude fungovať klientske centrum v Senci 143
  4. Hasiči vyhlásili stav zvýšeného rizika 111
  5. Muž skočil do jazera, hasiči telo vytiahli bez známok života 60
  6. Šofér zdemoloval plynovú prípojku 59
  7. Odpadu v Slnečných jazerách bolo tento rok menej 20
  8. Opitý šofér v centre Senca vrazil do zaparkovaných áut 19
  9. Dopravu medzi Sencom Pezinkom a Bratislavou, by mohli vyriešiť vlaky 17
  10. Cesta na Senec v smere z Bratislavy je uzavretá 8

Najčítanejšie správy

Senec

Najväčší zberný dvor majú v Ivanke, len Ivančanom zatiaľ neslúži

Obyvatelia Ivanky pri Dunaji ho však nevyužívajú, obec dodnes nemá podpísanú zmluvu.

Počet župných poslancov sa zvýši

Zastupiteľstvo BSK schválilo aj nové rozdelenie volebných obvodov.

Vo štvrtok nebude fungovať klientske centrum v Senci

Ministerstvo vnútra upozorňuje občanov, aby si na tento deň návštevu centra neplánovali zbytočne.

Hasiči vyhlásili stav zvýšeného rizika

Od dnes až do odvolania platí stav zvýšeného rizika požiarov, vyplýva z toho viacero povinností.

Blízke regióny

Proces s mužmi, ktorí kopali ľudí ho hlavy, sa opäť nezačal. Kvôli autu

Pojednávanie sudca odročil na september. Trvá na prítomnosti všetkých obžalovaných.

Šaľa čaká na VSS Košice, ČFK Nitra v kraji nebude

Horúcou témou týchto dní je zloženie futbalových súťaží v regióne pre novú sezónu.

Pedagóga SPU v Nitre odsúdili na podmienečný trest za nepriamu korupciu

Súd obom uložil tresty odňatia slobody v trvaní šesť mesiacov s podmienečným odkladom na 12 mesiacov a peňažné tresty 500 eur.

Miestne akčné skupiny sa sťažujú na diskrimináciu

Miestnym akčným skupinám hrozí, že budú nútené ukončiť svoju činnosť. Ministerstvo upravilo podmienky pre získanie peňazí, miestne akčné skupiny z Považia hovoria o diskriminácii.

V Zlatých Moravciach sa schyľuje k prvým podpisom

Stopér Michal Pintér si na prvom tréningu roztrhol predný krížny väz.

Všetky správy

Sagan vracia milióny, ktoré doňho investovali. Jeho šéf je spokojný

Bývalý nemecký cyklista Ralph Denk založil pred siedmimi rokmi amatérsky tím, teraz je medzi elitou. Aj vďaka Saganovi.

Tréner mladých Talianov: Hapala by mali za tie reči potrestať

Taliansky tréner reagoval na slová Pavla Hapala.

Ako narastú platy vo Volkswagene a čo s obednou pauzou (príklady)

Finálna dohoda je pri tretej tarifnej triede vyššia o 280 eur oproti poslednej ponuke Volkswagenu.

Vyšla nová vlastnícka štruktúra Váhostavu, odhalila sa aj Penta

V protischránkovom registri majú Brhel, Fiľo, Haščák či Široký zapísané prvé firmy.

Dohoda je podobná ponuke, ktorú dal Volkswagen na jar

Na jar ponúkal Volkswagen zvýšenie platov o 12 percent, teraz je to o dve percentá viac.

Kam vyraziť